Lonesome George

MannetjeSchildpadEngels

Lonesome George is een naam voor een mannetje uit het Engels.

Betekenis

Naar de bekende reuzenschildpad

Herkomst

Lonesome George is een naam voor een mannetje met als herkomst: Engels.

Over de naam Lonesome George

Lonesome George was een reuzenschildpad van het eiland Pinta in de Galápagos. Hij was de laatste van zijn soort en overleed in 2012.

De naam is een liefdevolle verwijzing naar een beroemde schildpad. Hij past bij een rustige schildpad die het liefst op zichzelf is.

Voor welke dieren?

Schildpad

Meer namen uit het Engels

Alle namen met herkomst Engels →

Veelgestelde vragen over Lonesome George

Wat betekent de naam Lonesome George?

Naar de bekende reuzenschildpad

Waar komt de naam Lonesome George vandaan?

De naam Lonesome George komt uit het Engels.

Is Lonesome George een naam voor een mannetje of een vrouwtje?

Lonesome George is een naam voor een mannetje, zoals een mannetje.

Voor welke dieren is Lonesome George een goede naam?

Lonesome George is een leuke naam voor schildpadden.